Air soft gun, czyli co musisz wiedzieć w temacie sportu dla prawdziwych mężczyzn

Mężczyźni lubią emocję, toteż niejednokrotnie poszukują sportów, jakie zagwarantują im odpowiednią porcję adrenaliny. Jeśli i ty chciałbyś zerwać z codziennością i przenieść się na moment w całkiem inne miejsce, dla ciebie są gry sportowe air soft gun. To świetna metoda na fantastyczne spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi, ulepszenie swojej kondycji i bezsporną frajdę.

zadowolony mężczyzna
Napisał: Patricia dos Santos Paton
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozgrywki ASG to najlepsza szansa przeniesienia się na prawdziwe pole bitwy, gdzie będziesz musiał dowieść swój niezrównany spryt, aby zwyciężyć przeciwnika i odnieść zwycięstwo. Stosowana jest w tym celu broń air soft gun, jaką możesz kupić w sklepie CQB. To replika prawdziwych pistoletów, toteż poczujesz się, jakbyś faktycznie walczył. Broń tego rodzaju ciężko jest odróżnić od oryginału, ponieważ jest idealnie zrobiona i zachowuje wszelkie najistotniejsze detale. Strzela plastikowymi kulami. Aby zagwarantować bezpieczeństwo wszystkich uczestników zabawy konieczne jest zabezpieczenie oczu za pomocą specjalnych okularów ochronnych. Uderzenie takiej kulki jest mniej bolesne od kulki z paintballa, jednakże także może zostawić ślad. Warto jest również ochronić twarz, na przykład używając do tego kominiarki albo chusty, gdyż strzał w zęby może nie skończyć się dla nas zbyt przyjemnie, a chyba nikt nie chciałby z pola walki pojechać do gabinetu stomatologicznego. Dużo lepiej jest pójść z kumplami do baru, ciesząc się rewelacyjnie spędzonym czasem.Zakupując właściwy sprzęt zorientuj się czy na pewno zrobione są z wysokiej jakości materiałów i czy pasują swoją wagą do posiadanej repliki pistoletu. W innym razie może się okazać, że nie będziesz mógł w maksymalnym stopniu wykorzystywać mocy swojej broni bądź nawet całkiem zostanie zablokowany mechanizm strzelania.
Gdzie wobec tego nabyć odpowiedni asortyment? Idealne będą sklepy z militariami. Jeśli tam, gdzie mieszkasz, nie ma sklepu z takimi produktami, zweryfikuj oferty w sieci. W Internecie można wyszukać niejeden sklep z pożądanymi przez ciebie produktami, więc już dzisiaj złóż zamówienie, a kolejnego dnia będziesz mógł cieszyć się otrzymaną paczką. W przypadku problemów ze znalezieniem właściwych artykułów skorzystaj ze wsparcia sprzedawcy, który wskaże ci stosowny dla ciebie asortyment.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-09 11:30:23