Planowanie wieczoru kawalerskiego? Zdecyduj się na spływ kajakowy, a Pan Młody zdecydowanie spędzić ciekawie ostatni czas wolności

Organizowanie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego to coraz to większe wyzwanie dla drużby, bo każdemu z nas chodzi o to, żeby pomysł nie był banalny, a przyszły pan, czy też pani młoda cudownie się tego wieczoru bawili.
Śmiejące się dziecko
Napisał: Brian Fagan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dziewczyny są dużo bardziej kreatywne, skutkiem tego skupmy się najpierw na tym co koledzy mogą wymyślić dla własnego przyjaciela.


Obecnie dużą wziętością cieszą się z całą pewnością turnieje w paintball’a i escape room’y.

Równie zajmujący post przedstawiany jest tutaj, więc odszukaj stronę (https://szerokietory.pl/wycieczka-nad-bajkal) i zobacz, jakie treści tam przeczytasz. One również Cię zaciekawią.

Jeśli nie masz pojęcia co to jest to mnóstwo informacji w tym temacie wyszperasz w internecie, więc nie będziemy dziś tych form prezentować. Zareklamujemy Ci tymczasem spływy kajakowe, jakie nie są jeszcze tak oklepane. Jeśli przyszły Pan Młody lubi adrenalinę , a także szaleństwo to z całą pewnością będzie to wymarzony podarek dla niego. Najlepszą propozycją będzie naturalnie wydzierżawienie domu letniskowego blisko miejsca startu spływu, tak aby po sfinalizowanej zabawie można było jeszcze gdzieś przeżyć sympatyczny wieczór. Oczywiście posiadanie prywatnego sprzętu nie jest tutaj niezbędne, bo wypożyczalnie są nieopodal każdego miejsca startu (poznaj szczegóły na temat wypożyczania kajaków). Musisz wiedzieć, iż wypożyczanie kajaków wcale nie jest takie kosztowne, zatem z całą pewnością zostaną Wam pieniądze na inne przyjemności i rozrywki.
Nie zapomnij o tym, by zebrać fajną ekipę, bo tylko wówczas taki spływ może przynieść dużo radości.


Nie czekaj jednak z rezerwacją do ostatniej chwili, bo może okazać się, iż 5 czy 10 kajaków wypożyczalnia w konkretnej chwili nie będzie miała na stanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-24 13:34:11
Tagi: kurs, rozrywki, miejsca, temat