Zima jest to odpowiedni czas by zatroszczyć się o swoją kondycję!

Okres zimowy to dla wielu z nas czas, gdy odrobinę zwalniamy, a wszelkie aktywności fizyczne czy też uprawianie wszelkiego rodzaju ćwiczeń zostają odłożone na bok. Prawdą jest, że zimowa aura niespecjalnie mobilizuje nas do aktywności pod chmurką - chyba, iż ktoś upodobał sobie sporty zimowe.


trening mięśni brzucha
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na całe szczęście, dzięki istnieniu dobrze przygotowanych siłowni mamy możliwość trenować przez cały rok, nie zważając na aurę za oknem - sprawdź mój blog. A co bardzo ważne, mamy także możliwość żeby wykonywać niektóre ćwiczenia także w domu.
http://www.budujmase.pl/
Napisał: http://www.budujmase.pl/
Na podstawie: http://www.budujmase.pl/
Gdy mamy plan aby wykorzystać czas jesienno-zimowy na odbudowanie kondycji i zadbanie o nasze ciało przed czasem letnich wycieczek na plażę, dobrze jest zadbać o właściwy trening mięśni brzucha. Płaski jak i seksowny brzuch aspekt, jaki jest obiektem pożądania wielu ćwiczących osób ale i nie tylko. Jednak żeby móc pochwalić się pięknie wyeksponowanym “sześciopakiem” należy odrobinę nad tym poćwiczyć. Przyda się tutaj nasza silna wola, konkretny plan oraz konsekwencja w wykonywaniu ćwiczeń i treningów. Należy jednakże mieć na uwadze to, że nawet najlepsze treningi nie zdadzą się na nic jeżeli nie zatroszczymy się o właściwą dietę jak i ważne nawadnianie organizmu.


obrazek - wakacje
Napisał: Michal Goszczynski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli pracujemy fizycznie dźwigając ciężkie przedmioty na co dzień lub lonsdale koszulki też spędzamy osiem godzin dziennie siedząc narażając nasz kręgosłup na przeciążenia, to należy już teraz poszukać odpowiednie ćwiczenia na mięśnie pleców.

Jeżeli interesuje Cię prezentowany artykuł, to super, ponieważ ten opublikowany poniżej (http://metfix.com.pl/oferta/elementy-zlaczne/sruby-wkrety-metalu-prety-gwintowane/metryczne/) także zawiera równie istotne informacje - nie czekaj, tylko sprawdź go.

Nie ma potrzeby od razu dążyć do wyrzeźbienia pleców jak Arnold Schwarzenegger - trzeba jedynie poświęcić trochę czasu na wzmocnienie mięśni grzbietu oraz kręgosłupa żeby poczuć się nieco lżej jak i zdrowiej.
Warto w takiej sytuacji udać się na trening do siłowni, gdyż tam odnajdziemy dobry sprzęt oraz trenerów personalnych, którzy są w stanie profesjonalnie nam doradzić jak odpowiednio wykonywać dane ćwiczenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:35:20
Tagi: trening, części, plan, rok, ćwiczeń