Szukasz pieniędzy na rozwój swojej firmy? Zgłoś się do Unii!

Współcześnie przebicie się na tle konkurentów i znalezienie nowych stałych odbiorców wymusza na właścicielach firm innowacyjnego podejścia oraz ciągłego rozwoju.
rozwój jednak łączy się z licznymi inwestycjami – na przykład w materiały, pracowników (szkolenia) lub promocję,a na to często zwyczajnie brak funduszy.


dział kadr i płac
Napisał: NCDOTcommunications
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wyjściem z sytuacji są dotacje inwestycyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tego typu wsparcie od wielu lat jest wykorzystywane przez rozwojowo nastawionych przedsiębiorców. Głównie dotacje inwestycyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw dotyczą szkoleń, które umożliwiają zwiększenie kompetencji kadr, co w efekcie przekłada się na lepszą konkurencyjność firmy na rynku. Przepisy zyskania wsparcia finansowego z funduszy wspólnotowych ciągle się zmieniają, jednak przedsiębiorca nie jest zostawiony samemu sobie. W dużych miastach funkcjonują liczne biura, która są zdolne efektywnie pomóc w zyskaniu potrzebnych środków na rozwój swojego biznesu. Pomogą one wypełnić Druki jak i skomponować dobry biznes plan biznes plan firmy – bez którego wniosek ma praktycznie żadną szansę na akceptację. Dotacje inwestycyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw kiedyś były wyjątkowo ograniczone – zgłaszanie się do Urzędu Pracy (zobacz curriculum vitae) przeważnie kończyło się dużym zawodem lub uzyskaniem niewystarczającego wsparcia. Współcześnie sytuacja wygląda zupełnie odmiennie. Wraz z przystąpieniem do Unii Europejskiej zakres opcji jakimi może dysponować nowy przedsiębiorca znacznie się powiększył.
Rozwój swej firmy to proces, którego zaniechanie sprawiać będzie coraz szybsze zanikanie firmy na tle konkurencji – szukając zastrzyku potrzebnych środków warto zainteresować się dotacjami unijnymi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:10:51
Tagi: rozwój, Druk, pieniędzy, finansowe, typ