9 sposobów na uwiecznienie sportowej rozrywki

Jesteś maniakiem mocnych doświadczeń? Uwielbiasz, gdy żyły zaczynają pompować mnóstwo adrenaliny? Sprawdź ten wpis, a dowiesz się sporo wartych uwagi rzeczy, które sprawią, że następne wyzwania przyniosą ci jeszcze więcej szczęścia!

Full HD Webcam
Napisał: Trust
Na podstawie: Trust
W dobie cyfrowych technologii internauci, którzy są wielbicielami sportów ekstremalnych kochają dzielić się wrażeniami. Trafną metodą jest rzecz jasna nagranie wyczynów i wstawienie klipu na popularnym serwisie, który pozwala na wysyłanie dowolnych rzeczy. Fajnie jest więc poprosić kumpla, by stanął niedaleko z cyfrową kamerą i uwiecznił, kiedy nurkujecie, wchodzicie na wysokie szczyty albo cokolwiek innego czynicie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz doświadczeń zagwarantuje porządna kamera na kask jak również dron, np. DJI Phantom (sprawdź na Na pewno niejednokrotnie widziałeś filmy kręcone tego gatunku sprzętem. Wrażenia są bardziej odjechane niż te widziane z kamer przyglądających się ludzi.

Przeczytaj to, co jest opublikowane . Dotyczy on podobnej problematyki co ta omawiana w tym wpisie, zatem zapewne bardzo Cię zaciekawi.

Najlepszym przykładem takiego kręcenia akcji był zeszłoroczny skok ze stratosfery, robiony przez słynnego kaskadera z zespołu Red Bulla. Miliony ludzi na całym globie weszło w buty bohatera, obserwując film z kamery zamontowanej na jego hełmie. Niezapomniane widowisko, które przeszło już do historii.

Dobrym nabytkiem dla każdego maniaka adrenaliny jest kamera GoPro. Model tej firmy cechuje się dużą jakością produkcji. Niesamowite filmy możesz nakręcić nawet zanużając się w mrocznym głębinach. Kamera na kask (na tej stronie szybko uzyskasz podpowiedź na pozwala na robienie klipów zawsze i wszędzie, dając czysty obraz, które umożliwi doświadczenie raz jeszcze niesamowitych wrażeń. Kamera GoPro zarejestruje twoje umiejętności na deskorolce, rowerze, spadochronie i innych sprzętach – wybór należy do ciebie. Tego rodzaju sprzęt zabierzesz wszędzie - kamera GoPro jest mocna i nie zawiedzie cię wtedy, gdy jest ci niezbędna. Dzięki klipom ze swoich wyczynów przeżyjesz je raz jeszcze, a koledzy będą mogli poczuć, jak to jest być tobą. Wstaw swój klip na Youtube’a i zbierz uznanie od widzów z całego świata!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 15:56:01
Tagi: kamera, film, obraz, model, kask, sprzęt, GoPro