Reklama na telebimie, czyli w jaki sposób skutecznie pozyskiwać sympatię nowych konsumentów

Każdy kto przynajmniej jeden jedyny raz usiłował zmagać się z trudnym działaniem, jakim pozostaje prowadzenie własnego przedsiębiorstwa czy sklepiku lub małego kramu na pobliskim targu, ten doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to lekki kawałek chleba.

reklamy
Napisał: Alex Goodkind
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nabywcy są coraz bardziej wymagający i za korzystną cenę chcieliby kupić jak najlepszy artykuł bądź produkty w większej liczbie. Nie bez jakiegokolwiek znaczenia bywa również konkurencja, która czasami oferuje asortyment o wiele bogatszy, a nawet w okazyjnych cenach. Stąd wielu sklepikarzy wpisuje w Google np. hasło telebim raszyn aleja krakowska i liczą, że w taki nieskomplikowany, ale i zarazem dość kosztowny, sposób wyprzedzą konkurentów. Reklama na telebimach, podobnie jak w przypadku bilbordów, musi zostać odpowiednio obmyślana - w przeciwnym przypadku taka forma promowania wizerunku nie przyniesie oczekiwanych wyników. Oszczędność przekazu bywa w tym przypadku kluczem do sukcesu. Przecież telebim zwraca na siebie uwagę już samym wyglądem, a informacje o danej firmie są wyświetlane tylko przez krótki czas. Z jednej strony sugestywność bywa już zagwarantowana w samej formie przekazu, a z drugiej świecące tablice przykuwają wzrok każdego przechodnia. Jeżeli któryś z biznesmenów zechce reklamować się w taki właśnie sposób, to musi także wybrać właściwą dla siebie lokalizację, tzn.

Jeżeli zamieszczona tutaj analiza Cię przekonuje, to przeczytaj dodatkowo inne wypowiedzi na nasz temat (http://www.wuko-adamczak.pl/transport-sciekow/), który był omówiony w tym wpisie.

doskonałą sytuacją byłaby taka, żeby reklama na telebimie trafiała do dokładnie określonego klienta. Na przykład, do galerii handlowych przychodzą całe familie, więc telebim umieszczony niedaleko wejścia powinien przedstawiać opracowane propozycje dla tego rodzaju klientów - strona .

Na niniejszej stronie opublikowano warte zainteresowania informacje, ale sprawdź też inne tematyczne wątki (https://paxit.pl/kartony-okolicznosciowe), ponieważ one również zapewne Cię zaintrygują.
To rzecz jasna sytuacja czysto fikcyjna, ale kwestia lokalizacji bez wątpienia jest bardzo ważna.
Jeżeli weźmiemy pod uwagę hasło telebim raszyn aleja krakowska, to szybko powinniśmy sobie uzmysłowić, że takie miejsce jest w miarę uniwersalne - każdego poranka głównymi szosami miast przejeżdżają tysiące, o ile nie setki tysięcy pojazdów, w których przemieszczają się potencjalni klienci w różnym wieku i o różnym statusie społecznym. Nie ma więc żadnej potrzeby, żeby nazbyt długo zastanawiać się, czy taka lokalizacja jest najlepsza. Zresztą agencje reklamowe troszczą się o to, żeby telebimy znalazły się w tak ruchliwych miejscach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 11:10:35
Tagi: Produkty, klient, towary, agencje reklamowe