Co oznacza, iż hotel gwarantuje najbardziej profesjonalną jakość? Czym się musi wyróżniać? Co jest najistotniejsze dla gości?

Wygodne, najwyższej klasy pokoje, najlepsze praktyki hotelarskie, wygodne sale konferencyjne, tradycja i zapewnienie wygody. Takie cechy możemy sobie zażyczyć od najbardziej profesjonalnych hoteli. W takich miejscach możemy poczuć się jak we własnym domu, a nawet jeszcze bardziej komfortowo.


klik
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spośród bogatej oferty brakuje jednakowoż takich hotelów z prawdziwego zdarzenia, bo czasami w ślad za opinią nie idzie odzwierciedlenie w rzeczywistości. Całe szczęście w tej ofercie możemy znaleźć interesujące hotele konferencyjne, a jednym z nich jest na pewno Haston City Hotel. Haston City Hotel to nie jedynie bogato urządzone pomieszczenia, to również wspaniałe sale konferencyjne. Jesteśmy w stanie potwierdzić, iż to największe hotelowe centrum kongresowe we Wrocławiu. Każdy gość biznesowy pochwali to miejsce. Spotkania biznesowe są organizowane nawet dla pięciuset osób, konferencje dla 600. Haston Congress Center jest integralną częścią Haston City Hotel. Oferowane są sale o różnej powierzchni, jest też możliwość ich połączenia, co umożliwia zaplanowanie kameralnych spotkań, a także większych kongresów, targów, szkoleń i konferencji.

konferencja
Napisał: Naval Surface Warriors
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każda z sali konferencyjnej wzbogacona jest w najbardziej nowatorski sprzęt multimedialny oraz szybki dostęp do sieci internetowej. Haston City Hotel gwarantuje rzeczywiście bardzo dużo. Jeśli chcesz zorganizować bankiet to lepszej oferty nie odnajdziesz. Sala w Hastonie ma powierzchnię sześciuset metrów kwadratowych oraz wysokość czterech metrów. Istnieje również własny parkiet o powierzchni 200 metrów kwadratowych, a także podest i bankietowe światła. Do Sali możemy się dostać bezpośrednio z parkingu, istnieje również bezpośrednie wejście z parkingu na 1 piętro centrum Kongresowego. To znaczy, iż możemy ominąć parter.

Część hotelowa jest rozdzielona, co gwarantuje komfort gościom hotelowym, jak i konferencyjnym. Te i wiele innych udogodnień to gwarancja, że odczujesz prawdziwy luksus, który został już sprawdzony przez wielu zadowolonych gości. Jeśli więc szukasz prawdziwego znaku jakości, czy to pokoju na kilka dni czy sale na konferencje, Haston City Hotel (link) to najbardziej odpowiednie do tego miejsce. Dołącz do grona zadowolonych klientów, organizuj jak najbardziej profesjonalnie konferencję. To ważne, ponieważ wizerunek odpowiedniego miejsca jest tak samo ważny, jak to, jaki poziom będzie miała sama konferencja.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-25 23:36:59
Tagi: oświetlenie, pokoje, bankiety, oferty