Szkło w kuchni to świetne zastosowanie przy każdej stylizacji

Szkło w kuchni świetnie zastępuje płytki. Jeśli zabieramy się właśnie za stworzenie aranżacji naszej kuchni oraz nie chcemy, by płytki pojawiły się wszędzie tam, gdzie ściana ma szansę zostać zmoczona, albo zabrudzona odpryskami soków, to należy wyszukać innego rozwiązania, które będzie tak samo dobre w osłonie, ale jednocześnie bardziej nowoczesne.
Mężczyzna w kuchni
Napisał: osseous
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niesamowicie często teraz proponowane jest szkło w kuchni, po prostu na ścianę, którą chcemy osłonić, ale na której nie pragniemy montować płytek, starczy zamocować specjalną szybę, która będzie wypełniała identyczną funkcję. Co więcej pragnąc przydać ścianie niepowtarzalnego wyglądu mamy szansę się zdecydować na położenie na tej ścianie fototapety, na której będzie jakiś wzór powiązany z kuchnią, a potem na nią przymocować szkło. Dzięki temu nie tylko będziemy mieli szansę łatwo utrzymać porządek, ponieważ takie szkło starczy wytrzeć zwilżoną szmatką, ale jednocześnie ściana będzie się przedstawiała w niesamowity sposób oraz będzie nasza, indywidualna.Kuchnia
Napisał: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lacobel oferuje odpowiednio wzmacniane szyby

Jeżeli w swojej kuchni chcemy dla ozdoby zamontować szybę, to powinniśmy posiadać pewność, że będzie ona na tyle mocna, że najmniejsze niechciane uderzenie jej nie zbije. Dlatego trzeba spojrzeć co przyszykował dla nas producent Lacobel, który oferuje właśnie tego rodzaju wzmacniane szyby. Dzięki niemu będziemy posiadali pewność, że szyba ta będzie mocna, a jednocześnie odporna na porysowania, więc nawet przez lata będzie się przedstawiała jak nowa. Dodatkowo na stronie tej firmy mamy szansę znaleźć wiele fajnych stylizacji, które mają szansę stać się dla nas inspiracją, więc na pewno trzeba tam zaglądać.

Nowoczesne propozycje mogą okazać się ciekawe

Przy urządzaniu własnego mieszkania nie trzymajmy się utartych schematów. Nowoczesne rozwiązania, które są nam tu proponowane także mogą się sprawdzić. Starczy tylko wyszukać jakie możliwości nam one dają, jak je wykorzystać żeby wszystko jak najlepiej pasowało, wtedy będziemy posiadali świadomość, że wszystko będzie zrobione idealnie tak jak pragniemy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-16 21:15:52
Tagi: szyby, fototapety, rozwiązania