Firma funkcjonująca w internecie przede wszystkim musi mieć zapamiętywaną nazwę strony

Wiele nowych, a także już od dawna działających przedsiębiorstw dostrzega dużą rolę internetu w rozkręcaniu własnej działalności i rzecz jasna wzrost zysków, dzięki dotarciu do większego grona klientów. Dziś każde szanujące się przedsiębiorstwo ma własną stronę w internecie albo może podać jakiś adres, gdzie internauci na spokojnie, siedząc w zaciszu domowego ogniska mogą zaznajomić się z ofertą.

o domenie
Napisał: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com
Strona internetowa jest przy tym niejako wizytówką firmy – to na jej podstawie zazwyczaj klienci oceniają firmę. Dlatego pierwsze wrażenie podczas oglądania takiej strony musi być jak najlepsze. W ten sposób zagwarantujemy sobie pozytywne opinie. Jednakże niezwykle istotne znaczenie wydaje się mieć przede wszystkim … domena strony.

Nazwa strony jest głównym jej znakiem rozpoznawczym - o ile strona to wizytówka, a zatem narzędzie zawierające informacje o przedsiębiorstwie, o tyle nazwa strony jest właśnie podstawową informacją o niej. Wiele razy wchodzący na internet nie znają danego sklepu, ale szukają konkretnego typu produkty, czy usługi, na podstawie których wyszukują firmy, które je udostępniają. Wpisują więc frazę w wyszukiwarkę – i jeśli odpowiednio przemyśleliśmy, jako właściciele firmy jej nazwę – powinni bez problemów trafić właśnie na naszą stronę.

preparaty
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Warunek jest jeden – powinna być to nazwa adekwatna do rodzaju działalności i jednocześnie prosta, taka, która najczęściej przychodzi ludziom do głowy w pierwszej kolejności.

Czy ciekawią Cię podobne zagadnienia? Jeżeli tak, to jeszcze więcej (http://vetan.wroclaw.pl/kontakt) tego typu opisów opracowano na naszej następnej witrynie. Zapraszamy!

Nazwa strony jest w tym przypadku podstawą sukcesu. Dzięki niej możemy szybko zorientować się z jaką firmą mamy do czynienia. Bo czy trzeba wiele zachodu, by wiedzieć, że np. aptekaolimpijska.com.pl (Apteka olimpijska) to miejsce, gdzie na pewno znajdziemy wszelkiego typu leki i preparaty, w tym dla sportowców? Albo, że z kolei neosport.pl to miejsce, gdzie spotkamy się z tematyką sportową? Już sama domena wiele może powiedzieć i tak właśnie ma być.

Rzecz jasna ważne jest, by nazwa była niepowtarzalna i przede wszystkim – jak już zaznaczono – jak najwięcej informowała o zawartości witryny.

Nie wystarcza Ci ten krótki artykuł zamieszczony na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej tani ortodonta kraków w tym miejscu, odnajdziesz tam dodatkowe informacje.

Mamy np. firmę bigsklep.pl – wiemy, że to pewnie będzie sklep, ale z jakiego rodzaju asortymentem? Trzeba wejść i zajrzeć, w innym razie nie będziemy wiedzieć (przeczytaj na stronie). Na tym właśnie polega magia domeny – ma być jak kobieta: atrakcyjna i zapamiętywalna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-24 01:43:16
Tagi: preparaty, leki, sklepy