Inwestycja we własne życie bardzo się opłaca, i to w każdym wymiarze. Czy również inwestujesz?

Jest taki okres w życiu, kiedy musimy zastanowić się nad prawdziwie istotnymi kwestiami. Dorastamy, zakładamy rodziny, dostajemy awans, pojawia się więc chęć, żeby gdzie ulokować swoje oszczędności, aby na siebie pracowały.

Pojawia się często ważne pytanie: w co inwestować? W ostatnich latach wiele osób wybiera inwestowanie w fundusze. Z jednej strony, występuje większe ryzyko straty kapitału niż w sytuacji oszczędzania na lokatach, jednak jednocześnie można się spodziewać lepszych lub wyższych stop zwrotu. Jeśli w pierwszej kolejności myślisz o bezpiecznym inwestowaniu, to ta opcja również jest odpowiednia dla ciebie, niezbędna jest jedynie odpowiednia strategia.

Strategia to podstawa.

Obecnie obejrzyj także (http://www.dorex.com.pl/auchan-bielany-wroclawskie.html) ten artykuł, który jest niesamowicie zajmujący. Zrób to już w tej chwili! Przekonasz się, że rzeczywiście należy to zrobić!

Już na początku należy określić podstawę strategii inwestycyjnej - zobacz przykład na nadwyżka finansowa. Do nich można zaliczyć, jaki mamy rodzaj fundusz, czas w którym mamy zamiar rozpocząć nasza inwestycję, a kiedy kończymy. Istotny jest wyznaczony przez nas horyzont czasowy, a także jaką możemy ponieść maksymalną stratę kapitału. Te wytyczne są najważniejsze.
pozyskiwanie funduszy
Napisał: Tyler Lowmiller
Na podstawie: http://www.flickr.com
ich wyznaczenie to dla nas gwarancja, że wybierzemy najlepszy dla naszych potrzeb fundusz. To istotne, z tego względu, że każdy ma inne preferencje i oczekiwania, to zapewnia nam stałą kontrolę nad sytuacją, możemy więc podjąć właściwe działania w okresie trwania inwestycji. To istotne ze względu na stale zmieniająca się, często zaskakującą sytuację na rynku. Posiadając plan minimalizujemy również wpływ emocji na podejmowane przez nas decyzje. Kiedy mamy czytelny i racjonalny plan, po prostu działamy z większą rozwagą.Strategii inwestowania w fundusze inwestycyjne jest mnóstwo, można je jednocześnie modyfikować tak, żeby odpowiadały naszym potrzebom.

Pasjonuje Cię opisywana tematyka? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz link na witrynie (dorex.com.pl/), która też przedstawia tego rodzaju materiały. To na pewno da Ci do myślenia.

Zastanawiasz się w co inwestować? Do najpopularniejszych zaliczamy strategię uśredniania ceny. Polega on na systematycznym, co miesięcznym zakupie jednostek konkretnego funduszu - otwarte fundusze inwestycyjne. Ta strategia obniża ryzyko inwestycji, ponieważ całość kapitału nie spoczywa w jednym miejscu. Jeśli zdecydujemy się na ten pomysł, to warto spróbować swoich sił w inwestowaniu w fundusze agresywne, czyli akcyjne, gdyż ich specyfiką są wahania cen

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-12 20:56:03
Tagi: Strategia, funduszu, fundusze inwestycyjne