Co interesującego zaproponować mogą turystom kraje leżące na Karaibach, zalety pobytu na Dominikanie.

Mimo że rejon naszego kraju może dużo zaoferować turystom, to jednak spora ich część dużo bardziej będzie wolała wyjeżdżać do któregoś z ciepłych krajów. Niestety lata w Polsce bywają bardzo kapryśne, aura przeważnie jest mało przewidywalna, i jeśli się planuje urlop z paromiesięcznym wyprzedzeniem, to nie ma żadnej pewności, że przez ten czas nie będzie przez cały czas padał ulewny deszcz. A w przypadku egzotycznych krajów taką pewność można mieć, bo jest sporo miejsc, gdzie pogoda jest zawsze słoneczna.


Palma
Napisał: Joe deSousa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno do takich zaliczają się Karaiby, obszar wspaniałych wysp leżących pomiędzy Ameryką Północną a Południową. Wczasy Karaiby są marzeniem większości turystów - zobacz ofertę wczasów na Karaibach, słoneczna aura, przepiękne piaszczyste plaże i cudowne podwodne życie sprawiają, że po przeżyciu tam urlopu aż nie ma się ochoty na powrót do kraju. Karaiby, pomimo że wycieczki tam nie zaliczają się niestety do najtańszych, zaczyna się cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem pośród naszych turystów, widać to zresztą po propozycjach biur podróży, w których wczasy na Dominikanie są coraz bardziej liczne.

Karaiby złożone są z wielu niezależnych wysp, z których najbardziej popularne są Kajmany, Bahamy oraz Małe i Wielkie Antyle. Turyści z naszego kraju często wybierają wakacje na Dominikanie (), kraj ten jest dość dostępny, a przy tym niezwykle przyjazny dla gości.

Zajrzyj do artykułu, który umieściliśmy pod tym linkiem oraz czytaj więcej Zapięcia rowerowe na ów temat, który na pewno Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

Ze stolicy odbywają się bezpośrednie loty, więc sama podróż będzie stosunkowo szybka oraz wygodna, bez żadnej przesiadki.


wyspa
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dominikana rzecz jasna oferuje w pierwszej kolejności wszystko to, co reszta wysp tamtego rejonu, czyli wspaniałą wodę, bez przerwy świecące słońce i mnóstwo dobrej zabawy. Turystyczna baza jest na Dominikanie rozwinięta nad wyraz dobrze - na blogu autora, na przyjeżdżających czekają liczne nowoczesne hotele z kompleksową obsługą i pyszna lokalna kuchnia. Dominikana to kraj bardzo bezpieczny, w którym na gości nie będą czekać żadne większe zagrożenia, więc bardzo dobrze nadaje się także na rodzinne wyjazdy nawet z kilkuletnimi pociechami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-16 11:33:50
Tagi: podróż, pogoda, urlop, hotele